HITTA HIT

AB Hilmer Andersson
Lässerud
670 40 Åmotfors

Tel 0571-31600
info@hilmer.se

HITTA HIT

AB Hilmer Andersson
Lässerud
670 40 Åmotfors

Tel 0571-31600
Fax. 0571-316 01
info@hilmer.se

GPS:
Kör mot X och följ skyltarna mot Sågverk.

Kontakt

Du kan scrolla ner eller använda snabblänkarna här under för att komma till rätt avdelning.

Marknad/försäljning | Skog/inköp | Produktion | Ekonomi/administration | Utlastning

Marknad & Försäljning

Per Andersson

VD & Ägare
Direkt: 0571-316 03
per.andersson@hilmer.se

Kari Andersson

Försäljning
Direkt: 0571-316 06
Mobil: 073-820 66 05
kari.andersson@hilmer.se

Ragnar Dahl

Försäljning Norge
Mobil: +47 90 64 81 28
ragnar.dahl@hilmer.se

Skog/Inköp

Erland Erlandsson

Virkeschef/Inköp
Direkt: 0571-316 11
Mobil: 070-257 05 87
erland.erlandsson@hilmer.se

Jonas Nilsson

Skogvaktare/Inköp
Direkt: 0571-316 08
Mobil: 072-713 67 20
jonas.nilsson@hilmer.se

Kenneth Andersson

Skogvaktare/Inköp
Direkt: 0571-316 09
Mobil: 070-377 30 13
kenneth.andersson@hilmer.se

Kenth Olsson

Skogvaktare/Inköp
Mobil: 070-207 81 89
kenth.olsson@hilmer.se

Produktion

Peter Hagström

Produktionsledare
Direkt: 0571-316 15
Mobil: 070-608 80 88
peter.hagstrom@hilmer.se

Nils Andersson

Produktionschef
Direkt: 0571-316 23
Mobil: 070-366 57 41
nils.andersson@hilmer.se

Ekonomi/administration

Carl Nilsson

Ekonomiansvarig
Direkt: 0571-316 05
carl.nilsson@hilmer.se

Birgitta Berg

Redovisning & avräkning
Direkt: 0571-316 04
birgitta.berg@hilmer.se

Jessica Alberg

Ekonomi- & marknadsass.
Direkt: 0571-316 02
jessica.alberg@hilmer.se
faktura@hilmer.se

Utlastning

Tore Gran

Utlastning & Fakturering
Direkt: 0571-316 22
tore.gran@hilmer.se

Michael Dahlberg

Utlastning, truck
Mobil: 070-377 30 02